Zabudowa szeregowa zasila rynek mieszkaniowy w Sosnowcu

Własny dom to marzenie niemal każdego z nas. Piękny domek z ogródkiem buduje poczucie komfortu i swobody. Mając własne miejsce na ziemi możemy rozkoszować się rodzinnym życiem. Taką nieruchomość można zaaranżować wedle własnego uznania, tworząc coś całkowicie unikatowego. Poza tym mając większy dom można myśleć o większej rodzinie, a posiadanie zwierząt przestaje być kłopotliwe. Nic więc dziwnego, że zapotrzebowanie na domy jednorodzinne jest wysokie. W mniejszych i większych miastach pojawią się kolejne osiedla, które umożliwią realizacje mieszkaniowych pragnień. Przykładem takiej inwestycji jest osiedle “Nowy Sielec”, które powstaje w Sosnowcu.

Fakt, że rozpoczęła się budowa domów w zabudowie szeregowej cieszy mieszkańców miasta. Nowe budynki powstaną u zbiegu ulic Janowskiego i Kombajnistów w Sosnowcu. Na początek ma zostać wybudowanych sześć bliźniaków, które w pierwszej kolejności zostaną udostępnione nowym właścicielom. Jednak plany inwestycyjne są znacznie ambitniejsze, bo przewidują aż kilkadziesiąt budynków. Budowa nowoczesnych domów odbywa się na działce o powierzchni dwóch hektarów, położonej obok innego osiedla tego typu, Wrzosowe Ogrody. Na Nowym Sielcu oko cieszyć ma również piękne zielone ogródki i aranżacje kwiatowe. Do dyspozycji mieszkańców będą również przestronne parkingi.

Sosnowiec - domy

Wysokie temperatury, jak na zimową porę roku sprzyjają pracom budowlanym, dzięki czemu część nieruchomości ma już gotowe stropy. Niewykluczone zatem, że inwestycję uda się szybciej zrealizować. A pierwsi zainteresowani domem w Sosnowcu już się zgłaszają, by zarezerwować najlepszą nieruchomość. Bliźniak o powierzchni prawie 200 metrów kwadratowych ma kosztować około 450 tys. złotych. Do dyspozycji lokatorów będzie parter z jadalnią, kuchnią, salonem oraz toaletą. Na piętrze natomiast mieścić się będą dwa pokoje, łazienka, garderoba oraz sypialnie. Szczegółowe oferty sprzedaży można uzyskać bezpośrednio u dewelopera. Sosnowiecka inwestycja ma być ukończona już za kilkanaście miesięcy.

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz